stonshield qbt in pharmaceutical warehouse

Zastosowane rozwiązania:

Stonshield QBT

Ten magazyn farmaceutyczny ma bezspoinową, antypoślizgową posadzkę o wysokim połysku. Stonshield QBT ma szybki czas instalacji, więc czas przestoju zostaje ograniczony do minimum, co w tej branży jest bardzo ważne.

stonclad gs in warehouse facility

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Obszary magazynowania potrzebują powierzchni odpornych na uderzenia, ścieranie, ruch wózków widłowych i innych urządzeń transportowych. Stonclad GS zpewnia doskonała ochronę w tego typu środowiskach.

stonclad gs in pet food packaging facility

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Przemysł pakowania żywności dla zwierząt polega na rozwiązaniach bezspinowych Stonhard, które są trwałe i posiadają długi okres użytkowania. Trudne środowisko potrzebuje trwałego, bezkompromisowego rozwiązania w systemie posadzkowym.

Dystrybucja/ Logistyka

W magazynach, centrach dystrybucji czy też ośrodkach lotniczych nie ma czasu na realizację napraw czy czynności konserwacyjnych posadzek. Trwałe posadzki, które dobrze znoszą ruch wózków widłowych i samochodów dostawczych pozwalają na utrzymanie standardów magazynowych. Nasze bezspoinowe posadzki spełniają te wszystkie wymagania, a także są łatwe w utrzymaniu czystości. Rozwiązania odporne chemicznie, na uderzenia, plamoodporne, a przede wszystkim dostosowane do przemysłu, który jest ciągle w ruchu.WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Więcej analiz przypadków wkrótce.
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       
  • News feed pod