stondeck decoro at outdoor restaurant

Zastosowane rozwiązania:

Stonblend GSI

Restauracje na świeżym powietrzu i tereny ośrodków wypoczynkowych muszą dobrze znosić zmiany pogody, tworząc w tym samym czasie przyjazną atmosferę. Stondec Decoro znakomicie spełnia oba te wymagania.

stonblend gsi flooring in cafeteria

Zastosowane rozwiązania:

Stonblend GSI

Chcesz stworzyć olśniewający wygląd swojej kawiarni unikając tym samym kosztów tworzenia lastryko? Stonbled GSI jest posadzką elegancką, gładką i odporną na plamy, stworzoną z użyciem wyszukanych wzorów i mieszanek kolorystycznych.

stonclad gs flooring in hospitality facility

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Bezspoinowe posadzki epoksydowe stanowią długotrwałą ochronę przy jednoczesnym zapewnieniu nieograniczonych możliwości projektowych. Stonhard posiada rozwiązania dla każdej posadzki w środowisku hotelarskim i gastronomicznym.

stonres rtz flooring in fitness center public space

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Posadzka w tym Centrum Fitness, oprócz dobrego wyglądu, zapewnia jednocześnie korzyści płynące z zachowania ergonomii oraz redukcji hałasu.

stonres rtz flooring in children's park cafe public space

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Wyobraźnia dziecka nie ma żadnych ograniczeń, a Stronres RTZ nie ma żadnym ograniczeń w projekcie posadzki. Ta stołówka dziecięca udowadnia, że Stonhard może inspirować dzieci swoimi rozwiązaniami.

Hotele i restauracje

Kolory, tekstury i wykończenia, które pięknie się prezentują i zachwycają. Bezspoinowe, plamoodporne, antypoślizgowe posadzki sprawdzają się w zachwycających lobby czy restauracjach, ale także na zapleczach kuchennych czy pomieszczeniach z maszynami. Z powodzeniem stosowane na zewnątrz! Oferujemy szeroką gamę rodzajów i kolorów posadzek, które instalujemy w ramach realizacji projektów w doświadczonych branżach hotelarskich.WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.

  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       
  • News feed pod