stonres str flooring in hardware store

Zastosowane rozwiązania:

Stonres STR

Sklep komputerowy korzystający z systemu posadzkowego, który jest łatwy do utrzymania w czystości, wytrzymały i ergonomiczny.

stonblend gsi flooring in food court

Zastosowane rozwiązania:

Stonblend GSI

Ta posadzka w punkcie gastronomicznym ma gładki i wysublimowany wygląd, ale jest także odporna na zaplamienia i zużycie.

stonres rtz flooring in mall concourse

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Stonres RTZ zapewnia ergonomiczne i redukujące hałas właściwości, które są zalecane w galeriach handlowych. Stonhard współpracuje w zakresie wyboru wzoru i kolorystyki.

stonblend gsi flooring in grocery store

Zastosowane rozwiązania:

Stonblend GSI

Posadzki bezspoinowe są idealne w sklepach spożywczych. Stonblend GSI jest łatwy w utrzymaniu czystości, odporny na zaplamienie i zużycie, i o wiele bardziej ekonomiczny od posadzek typu terazzo.

stonres rtz flooring in salon

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Posadzki w salonach muszą być odporne na zaplamienia i łatwe do sprzątania. Muszą także zapewniać właściwości ergonomiczne dla personelu, który stoi cały dzień. Czy jest możliwe wybrać taką posadzkę, która dodatkowo bardzo dobrze się prezentuje? Oczywiście!!! Stonres RTZ jest takim wyborem!

Placówki handlowe

Nasze posadzki skupiają na sobie centrum uwagi. Przestrzenie handlowe wymagają posadzki o wspaniałym wyglądzie, ale także takiej, która ma walory użytkowe - jest odporna na duży ruch, zabrudzenia, nacisk i nieustające sprzątanie. Posadzki bezspoinowe są oferowane w niezliczonej ilości kolorów, z teksturą, wykończone tak, aby wyróżniały daną przestrzeń na tle innych. Proponujemy szybką instalację dla placówek otwartych 24 godziny na dobę.

 


WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Więcej analiz przypadków wkrótce.
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       
  • News feed pod