stonchem 444 for mobile biocontainment area

Zastosowane rozwiązania:

Stonchem 400

Stonchem 444 zastosowany w zbiorniku labolatorium rządowego.

stontec trf flooring in admiral's deck

Zastosowane rozwiązania:

Stontec TRF

Ta wysublimowana posadzka Stontec TRF idealnie pasuje w biurach rządowych.

stonclad gs flooring in firehouse

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Zwróć uwagę na na wóz strażacki. Błyszczący, prawda? Teraz pomyśl o strażakach. Musisz jednocześnie pomyśleć o ochronie. Posadzka Stonclad GS w jednostce strażackiej jest błyszcząca i ma walory ochronne. Ten bezspoinowy system chroni przed plamami, ciężkimi ładunkami, tarciem i innymi szkodliwymi wpływami. Jest łatwa do czyszczenia i błyszczy się przepięknie! Inne jednostki straży pożarnej mogą szczerze zazdrościć posadzki bezspoinowej Stonhard.

Zastosowane rozwiązania:

Stontop (polerowane)

Ten elegancki i wytrzymały system łączy w sobie wzory dekoracyjne z kruszywem dla długotrwałej, lekko teksturowanej powierzchni w recepcji i biurach baz wojskowych.

Placówki rządowe

Od pomieszczeń, gdzie trwa ciągły ruch, do magazynów amunicji, możemy zainstalować długotrwałą, bezspoinową posadzkę dla każdego projektu w placówkach rządowych. Odporne chemicznie, odporne na nacisk i antypoślizgowe, sprawdzą się w hangarach, magazynach paliwa, pomieszczeniach technicznych. Higieniczne, odporne na zabrudzenia będą idealne w szpitalach i przychodniach, komisariatach policji i jednostkach strażackich. Przekonasz się, jak łączymy walory użytkowe ze wspaniałym wyglądem. Zależy Ci na umieszczeniu logo i firmowej kolorystyce? Dla nas to żaden problem.WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Studium przypadku

Naval Medical Center San Diego - US

Stonshield ESD

Stontec TRF
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       
  • News feed pod