stonchem in secondary containment area in chemical facility

Zastosowane rozwiązania:

Stonchem 600

System z zastosowaniem żywicy nowolakowej wykorzystuje włókno oraz powłokę mineralną i doskonale chroni tę powierzchnię magazynową.

stonchem in tank farm at chemical/mining facility

Zastosowane rozwiązania:

Stonchem 800

Powierzchnie dla zbiorników wymagają wyjątkowej ochrony przed działaniem szkodliwych substancji chemicznych oraz przed szokiem termicznym. Ten wysoce usieciowany, winylowy system okładzinowy, system zaprawowy i kompozyt mineralny zapewnijają gładką, odporną chemicznie posadzkę.

stonclad gs flooring in chemical/mining facility

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Jedna z największych na świecie firm, która świadczy usługi dla przemysłu naftowego, zwróciła się do firmy Stonhard z życzeniem zainstalowania posadzki odpornej na działanie ciężkiego sprzętu, na olej maszynowy i ciągły ruch wózków widłowych. Stonlad GS jest posadzką, która spełniła te wszystkie oczekiwania, a dodatkowo prezentuje się doskonale i z klasą.

Przemysł chemiczny / wydobywczy

Najtrudniejsze i najbardziej wymagające środowiska wymagają najtrwalszych systemów posadzkowych i okładzin. W naszej ofercie znajdziesz je wszystkie. Bezspoinowe, odporne chemiczne, odporne na ścieranie oraz uderzenia posadzki chronią przed zniszczeniem poprzez korozję, wzmożony ruch i codzienne nadmierne użytkowanie. Przestrzenie produkcyjne, przestrzenie magazynowe będą bezpieczne po zastosowaniu naszych systemów posadzkowych i okładzin.WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Więcej analiz przypadków wkrótce.
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       
  • News feed pod