stonclad gs flooring in helicopter manufacturing facility

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Ta odporna na ścieranie, uderzenia oraz substancje chemiczne posadzka zapewnia niezbędną ochronę na drodze transportowej w fabryce produkującej śmigłowce.

stonclad gs flooring in helicopter hangar

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Epoksydowa, bezspoinowa posadzka zapewnia doskonałą ochronę w hangarze śmigłowców.

stonlux esd flooring in nasa laboratory

Zastosowane rozwiązania:

Stonlux ESD

Nic dziwnego, że laboratoria NASA wymagają specjalistycznych produktów, nawet jeśli chodzi o posadzki. Posadzka stonlux ESD przeszła wszystkie niezbędne testy. Ten samopoziomujący system epoksydowy zapewnia kontrolę statyczną na powierzchni posadzki, zarówno dla pracowników jak i stosowanych maszyn. Posadzka jest także wystarczająco wytrzymała na duże obciażenia oraz natażęnia ruchu.

Przemysł lotniczy

Nawierzchnie w przemyśle lotniczym to astronomiczne wyzwanie, na które my posiadamy inteligentne rozwiązania posadzkowe. Powierzchnie przemysłu lotniczego narażone są na działanie ciężkich maszyn, wzmożony ruch oraz zanieczyszczenia chemiczne. Jednolite, trwałe, a także przewodzące posadzki są niezbędne dla wszystkich obszarów w branży lotniczej tj.: miejsc projektowania, montażu, laboratoriów i działów technicznych, powierzchni magazynowania i naprawy, miejsc produkcji części, pocisków i rakiet. Realizujemy je wszystkie.WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Studium przypadku

Embraer - Portugal

Stonchem 600

Stonchem 700

Stonchem 800
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       
  • News feed pod