stonres rtz in florida welcome center public facility

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

W tej posadzce nie ma błędu! Ta recepcja, w której została zainstalowana bezspoinowa posadzka Stonhard spełnia wymogi klienta. Bądź kreatywny! Spełniamy niestandardowe wymagania.

stonclad gs flooring in happy dogs daycare facility

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Dlaczego psy w centrum opieki Happy Dogs są takie szczęśliwe? Jednym z powodów jest łatwa do utrzymania w czystości, odporna na zaplamienia posadzka. Ta posadzka poprawia nastrój także opiekunom i pracownikom!

stonclad gs in skatepark entertainment facility

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Kolor i trwałość zapewniają wysokiej jakości doznania dla rolkarzy, którzy mogą także pochwalić się użytkowaniem takiego miejsca.

stonres rtz in ymca public lounge

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

To pomieszczenie jest stylowe i funkcjonalne. Bezspoinowa posadzka jest łatwa do czyszczenia, konserwacji i użytkowania ze względu na swoją odporność i dźwiękochłonność.

stonclad gs in gorilla habitat of zoo

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Posadzka w ZOO musi być łatwa do czyszczenia i konserwacji. Stonclad GS zapewnia niezbędną ochronę.

Rynek komercyjny

Rozwiązania systemów posadzkowych w różnych rozmiarach. Oferujemy bezspoinowe posadzki dla wielu różnorodnych zastosowań komercyjnych. Bezspoinowe, antypoślizgowe, łatwe do utrzymania w klinikach weterynaryjnych, ośrodkach wellness, kościołach i bankach. Wspaniały wygląd zawsze jest brany pod uwagę. Tekstury, wykończenia, bogate zbiory kolorów i różnorodność projektowania spełnią wszystkie wymagania.WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Studium przypadku
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       
  • News feed pod