stongard tm flooring on hospital helipad

Zastosowane rozwiązania:

Stongard TM

Nawierzchnia szpitalnego lądowiska narażona jest na trudne warunki, takie jak ekspozycja słoneczna, działanie soli czy płynów korozyjnych. Posadzka tutaj zastosowana musi być antypoślizgowa, odporna na ścieranie i pękanie.

stonres rtz flooring in hospital

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Szpitale to stresujące dla człowieka miejsce, które do tej pory wyglądało bardzo zimno i sterylnie. Z Stonres RTZ projektanci placówek zdrowia mają szeroki wachlarz wyboru wzorów i kolorów, a także możliwość zamówienia kolorów niestandardowych. Natomiast personel i pacjenci nadal będą korzystać z łatwego do utrzymania czystości, wyciszającego i elastycznego systemu posadzkowego.

stonres rtz flooring in hospital operating room

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Szpitalne sale operacyjne wymagają posadzki, która będzie wspierała program kontroli antybakteryjnej, ale także wspomagała personel użytkujący posadzkę. Stonres RTZ spełnia te wymagania, jest elastyczna, ergonomiczna i dźwiękochłonna.

Służba zdrowia

Kontrola zapobiegająca zakażeniom w służbie zdrowia jest niezwykle istotna i nie dopuszcza kompromisów. Posadzki w placówkach ochrony zdrowia odgrywają ważną rolę w procesie kontrolnym. Muszą być bardzo trwałe, odporne na plamy i łatwe do czyszczenia. Przekonasz się, że nasze sterylne, pochłaniające hałas i trwałe na wiele lat rozwiązania są alternatywą dla nawierzchni VCT oraz płytek winylowych. Nasze bezspoinowe, uretanowe, elastyczne posadzki przeznaczone są dla sal operacyjnych, sal szpitalnych, poczekalni, laboratoriów, oddziałów urazowych, korytarzy oraz innych powierzchni w służbie zdrowia. Udostępniamy bezpłatne wzorniki oraz paletę kolorów.

 WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Studium przypadku
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       
  • News feed pod