stonclad gs in auto service bay

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Ten warsztat serwisowy samochodów wygląda elegancko - szyku dodaje firmowe logo oraz wzór. Możesz zachwycić swoich klientów i chronić swoją przestrzeń instalując super wytrzymałą, bezspoinową posadzkę.

stonclad gs in auto service bay

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Stonclad GS spełnia wszystkie wymagania w tym warsztacie samochodowym.

stonblend gsi in auto service facility

Zastosowane rozwiązania:

Stonblend GSI

Serwisowanie samochodu nigdy nie wyglądało tak dobrze. Stonblend GSI jest trwałą, odporną na zabrudzenia posadzką.

stonlux sl in race car service bay

Zastosowane rozwiązania:

Stonlux SL

Nie może być lepszego miejsca dla serwisowania tych samochodów wyścigowych. Stonlux SL jest samozpoziomującą, epoksydową posadzką odporną chemicznie i na uderzenia. Gładki, błyszczący wygląd doskonale wpisuje się w przemysł samochodów wyścigowych.

stonclad gr flooring system for auto dealership

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GR

Dealer samochodowy zdecydował się na instalację tej posadzki biorąc pod uwagę doskonałe właściwości użytkowe i ochronę, które idą w parze z pozytywnym oddziaływaniem na środowisko naturalne. Stonclad GR wykorzystuje 25% szkła z recyklingu jako wypełniacza wraz z innym łatwo utylizowanym składnikiem.

Sprzedaż i naprawa samochodów

Od nowoczesnych salonów wystawienniczych po zapracowane warsztaty samochodowe, nasze bezspoinowe posadzki, odporne chemicznie, odporne na zaplamienia i nacisk, instalowane są w niezliczonej gamie wykończeń i wyglądu.Są bezpieczne, odporne na poślizg. Są przyjazne dla odwiedzających, co w takich zatłoczonych, ale także i czasami bardziej odizolowanych miejscach, jest bardzo istotne.WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Studium przypadku
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       
  • News feed pod