stonres rtz flooringin metro station platform

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Transport kolejowy w Wielkiej Brytanii przeprowadził renowacje systemu korzystajac z posadzki Stonres RTZ, która wyparła używaną wcześniej, już zniszczoną posadzkę typu terazzo. Perony zostały wspaniale wyremontowane, uzyskujac lepszą ochronę przed poślizgnięciem i redukcję hałasu.

stonres rtz flooringon railway platform

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Ta posadzka na dworcu kolejowym jest użytkowana w ciężkich warunkach wzmożonego ruchu, jest trwała i odporna na zaplamienia. Ma właściwości ergonomiczne i redukujące hałas, które są także typowe dla szpitali i bibliotek

stonres rtz flooring in metro station

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Stonres RTZ upiększa i chroni dworzec kolejowy, który jest przyjemnym miejscem dla pasażerów, ale także jest powierzchnią łatwą do utrzymania przez personel dworca.

stonres rtz flooring in train station

Zastosowane rozwiązania:

Stonres RTZ

Gładka, bezspoinowa, łatwa w utrzymaniu czystości posadzka jest do dyspozycji podróżujących na tej stacji metra.

stonblend gsi flooring in train station concourse

Zastosowane rozwiązania:

Stonblend GSI

Poczekalnia dworcowa , w której zainstalowano kwarcową, bezspoinową posadzkę, jest miejscem o intrygującym wyglądzie, ale także wytrzymałym na zużycie w tak ruchliwym miejscu.

stonclad gs on transit station floor

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Ten punkt przesiadkowy na dworcu to miejsce, gdzie posadzka musi być odporna na nacisk, tarcie, ciagły ruch. Musi być wyjątkowo trwała. Stonclad GS jest wyjątkową posadzką do użycia w zatłoczonych miejscach.

Transport

W drodze? Mamy bezspoinowe posadzki dla lotnisk, stacji kolejowych oraz dworców autobusowych. Odporne na poślizg, łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na zaplamienia i nacisk, nasze posadzki spełnią kryteria każdego rodzaju ruchu - od kołowego po pieszy. Estetyczny wygląd w wytrzymałym wydaniu to gwarancja dla przemysłu transportowego, że otrzymuje to, co jest potrzebne.WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Więcej analiz przypadków wkrótce.
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       
  • News feed pod