stonclad gs production floor

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Środowiska produkcyjne wymagają specjalistycznych posadzek. Nasze epoksydowe systemy posadzkowe, odporne chemicznie, na uderzenia i ścieranie, chronią obszary produkcji sprzętu używanego do testowania jakości wody.

stonclad gs production floor

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Stonclad GS chroni ten obszar produkcyjny w zakładzie oczyszczania ścieków.

stonchem 441 lining for a digester

Zastosowane rozwiązania:

Stonchem 500

Hybrydowa polimocznikowo-poliuretanowa okładzina chemoodporna zawierająca 100% części stałych. Elastyczna membrana uszczelniająca przeznaczona do powierzchni całkowicie zanurzonych w środowisku fermentacyjnym. Stanowi doskonałe zabezpieczenie przed ścieraniem i intensywnym oddziaływaniem związków organicznych i nieorganicznych w procesach fermentacyjnych.

Woda / oczyszczalnia ścieków

W naszej ofercie mamy systemy powłok i okładzin do zastosowania w oczyszczalniach ścieków. Są to systemy wysokoodporne chemicznie i na procesy korozyjne, które mają ułatwić funkcjonowanie tych trudnych obszarów, a także wychodzą naprzeciw obowiązującym przepisom i procedurom bezpieczeństwa. Stosując nasze specjalne posadzki oraz system okładzin, możesz ochronić swoje zbiorniki, komory czyszczące, komory fermentacyjne, zbiorniki i studnie (NFF61) przeciw zniszczeniu przez korozję.

 

 


WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Więcej analiz przypadków wkrótce.
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       
  • News feed pod