Dbamy o to aby osiągać i przekraczać standardy w branży. Posiadamy certyfikaty, więc możesz na nas polegać.

 • ISO 9001 2022 Preston Johnson-color.jpg

  ISO 9001

  ISO 9001 jest zdefiniowany jako międzynarodowa norma, która określa wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością (QMS). QMS Stonhard jest audytowany przez niezależnego audytora co sześć miesięcy, aby upewnić się, że przestrzegamy ISO 9001. STONHARD konsekwentnie demonstruje zdolność do dostarczania produktów i usług, które spełniają wymagania klientów i przepisów.

  Learn More
 • Afaq_45001-UKAS_AfnorUK_ven.jpg

  ISO 45001

  ISO45001 został opublikowany w 2018 roku jako międzynarodowy standard systemu zarządzania "zdrową i bezpieczną pracą". Od 2018 roku Stonhard jest pierwszą firmą zajmująca się posadzkami, która osiągnęła ten standard w Europie. Organizacje, które pracują zgodnie z ISO 45001 pokazują, że systematycznie pracują nad warunkami pracy oraz zdrowiem i bezpieczeństwem swoich pracowników. Klienci oczekują również, że zatrudnieni pracownicy funkcjonują w bezpiecznym środowisku pracy.

  Learn More
 • US Green Building Council Member for Certs Page.jpg

  U.S Green Building Council

  Stonhard od kilkudziesięciu lat angażuje się w zrównoważony rozwój, wdrażając innowacyjne opakowania, produkty i procedury. Jesteśmy dumnym członkiem U.S. GREEN BUILDING COUNCIL (Rada Stanów Zjednoczonych Ds. Budownictwa Ekologicznego).

  Learn More
 • HACCP International Food Safety Certification for Certs Page.jpg

  MIĘDZYNARODOWY PROGRAM CERTYFIKACJI BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI HACCP

  Stonhard posiada obecnie międzynarodową certyfikację HACCP (Hazard Control and Critical Control Point) dla sześciu produktów stosowanych w przemyśle spożywczym. Zobowiązujemy się do dostarczania bezpiecznych i higienicznych produktów dla branży spożywczej i napoi.

  Learn More
 • HPDC for Cert Page.jpg

  WSPÓŁPRACA W DEKLARACJACH PRODUKTÓW ZDROWOTNYCH (HEALTH PRODUCT DECLARATIONS COLLABORATIVE)

  Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz, którzy poszukują informacji o środowisku, z przyjemnością publikujemy nasze HPD. Jako członek Panelu Doradczego Producentów dla HPD Collaborative, jesteśmy liderem wśród producentów podłóg żywicznych, jeśli chodzi o ujawnianie informacji i przejrzystość

  Learn More
 • 1464805572449.png

  MATERIAŁY ŚWIADOME (MM)

  Stonhard jest zaangażowany w przejrzystość. Możesz nas znaleźć na liście z mindful MATERIALS (mM), to bezpłatna platforma z sumarycznymi informacjami na temat zdrowia ludzkiego i wpływu na środowisko dla produktów wiodących producentów. Lista jest sprawdzana przez ekspertów pasjonujących się ułatwianiem dokonywania świadomych wyborów produktów.

  Learn More

 • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
     
     
 • News feed pod