NASZYM CELEM JEST TWOJA POSADZKA

Stonhard jest bezprecedensowym liderem w produkcji i instalacji wysokiej jakości posadzek. Nasze bezspoinowe, łatwe w utrzymaniu czystości posadzki zostały zaprojektowane zarówno do zastosowania w branży przemysłowej jak i handlowej. Oferujemy także doskonale sprawdzające się systemy ścienne i systemy powłok.

Funkcjonalność i forma naszych posadzek są niezawodne w wymagających środowiskach produkcyjnych, a jednocześnie sprostają innowacyjnemu projektowi w środowiskach komercyjnych. Systemy na bazie żywic epoksydowych, uretanowych oraz z metakrylanu metylu o przyspieszonej instalacji są propozycją dla każdego rynku i zastosowania.

RÓŻNIMY SIĘ OD INNYCH FIRM

Jesteśmy firmą, która nadzoruje, współpracuje i uczestniczy w realizacji projektu od samego początku aż do jego zakończenia. Jesteśmy obecni w trakcie ustalania specyfikacji oraz projektowania, zarządzamy projektem do jego odbioru. Kierownicy regionalni, eksperci zarządzający projektami, zespoły architektów i projektowe, ekipy instalacyjne pracują z Tobą i dla Ciebie. Działamy zgodnie z potwierdzoną, 94-letnią zasadą "pojedynczego źródła", według której zajmujemy się materiałem i  także jego instalacją.

Stonhard z siedzibą w Maple Shade, New Jersey produkuje i instaluje produkty na całym świecie. Stonhard posiada certyfikację ISO-9001. 


  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       
  • News feed pod