CZYM SĄ PODŁOGI ODPORNE NA PROMIENIOWANIE UV?

Posadzki odporne na promieniowanie UV są odporne na promieniowanie ultrafioletowe (promienie UV), które emitowane jest ze słońca i niektórych sztucznych oświetleń. Światło UV może spowodować odbarwienie i uszkodzenia podłóg, które z czasem stają się kruche i zawodzą. Podłogi odporne na promieniowanie UV są dostępne zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, w tym na tarasach parkingowych.

ZALETY POSADZEK ODPORNYCH NA PROMIENIOWANIE UV

Podłogi odporne na promieniowanie UV utrzymują podłogi w tym samym stanie przez wiele lat. Bez ochrony przed promieniowaniem UV podłogi wystawione na działanie światła UV niszczą się i zmieniają kolor. Ostatecznie, bez ochrony przed promieniowaniem UV, podłogi również ulegną trwałemu uszkodzeniu, więc ta specjalna formuła zapobiegnie konieczności naprawy i wymiany.

Zalety posadzki:

 • Utrzymanie oryginalnego koloru podłogi, szczególnie ważne w zastosowaniach komercyjnych (np. w handlu detalicznym, hotelarstwie)
 • Ochrona podłogi przed zniszczeniem przy ciągłej ekspozycji na promieniowanie UV.
 • Zapobieganie stratom finansowym spowodowanym wyłączeniami związanymi z naprawą lub wymianą posadzek

POLECANE BRANŻE

Wiele branż korzysta z instalacji posadzek odpornych na promieniowanie UV.

 

Rekomendowane zastosowanie:

ZALECANE PRODUKTY OBEJMUJĄ:


Nasz zespół Kierowników Terytorium, architektów i inżynierów pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniej podłogi odpornej na promieniowanie UV, aby spełnić Twoje konkretne potrzeby. Niezależnie od branży lub przestrzeni, Stonhard zainstaluje posadzkę odporną na promieniowanie UV, odpowiednim designem (nieskończone możliwości projektowania i możliwość dostosowania i optymalizacji kolorów, wzorów i wykończeń)oraz z zapewnieniem wysokiej wydajności, której potrzebujesz.

Rekomendowane produkty:

 • Stonshield URT - placówki edukacyjne i oświatowe, służba zdrowia i placówki handlowe
 • Stontec UTF - placówki edukacyjne i oświatowe, służba zdrowia, laboratorium badawcze, obszar procesowy, placówki handlowe, sport i rozrywka
 • Stondeck - garaż wewnętrzny, parkingi dachoowe, rampa wewnętrzna/zewnętrzna i ścieżka dla pieszych

 • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
     
     
 • News feed pod