Zastosowane rozwiązania:

Stonclad UT

Przedsiębiorstwa przemysłu spożywczego potrzebują rozwiązań z najwyższej półki. Stonclad UT wytrzymuje ekstremalne temperatury i dlatego, że jest to system bezspoinowy, hamuje rozwój bakterii i jest łatwy w czyszczeniu.

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad GS

Bezspoinowe, poliuretanowe systemy posadzkowe stworzone z szczególnym ukierunkowaniem na przemysł spożywczy, tak jak w tej mroźni. Stonclad UR jest szczególnie odporny na szok terminy, a także uderzenia i ścieranie.

Zastosowane rozwiązania:

Stonclad UT

Ten system poliuretanowy zapewnia trwałą, łatwą do utrzymania w czystości i odporną na plamy powierzchnię w pomieszczeniu dla zbiorników w winnicy.

Przemysł spożywczy i napoje

Sterylne, wyjątkowo wydajne posadzki dla branży przetwórstwa spożywczego. Oferujemy higieniczne, antypoślizgowe, a zarazem długotrwałe posadzki dostępne w kilku opcjach, wśród których wyróżniają się te odporne na wycieki substancji chemicznych, szok termiczny, obróbkę cieplną, a także na częste czyszczenie.Zalecamy użycie specjalnej substancji antybakteryjnej Stonplus AM9. Dodawana jest do posadzki na etapie instalacji i pełni funkcję ciągłej ochrony przeciwbakteryjnej i przeciwgrzybicznej. Działa na szeroki zakres bakterii Gram-dodatnich i Gram-ujemnych oraz na liczne grzyby. W opisie produktu Stonclad i Stonshield uzyskasz informację o międzynarodowym certyfikacie HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontroli).WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

Znajdź produkt, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. W celu sprecyzowania, jaką posadzką jesteś zainteresowany, wybierz jedną lub więcej właściwości z poniżej rozwijanego menu.


Studium przypadku
  • WYBIERZ WŁAŚCIWY PRODUKT

  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
       
       
  • News feed pod